Firma Profili

Hakkımızda

Sade Yaşam Tarzı

Tıny House21, Mimar Gökçen Atmaca ve inşaat mühendisi yiğit atmaca tarafından 2023 yılında kurulmuştur. Konut, otel, ofis ve cafe tipi Tıny House üretmek ve satışını gerçekleştirmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

Sektördeki 16 yıllık tecrübesi ve alanında uzman mimari proje kadrosu ile birlikte tasarlanan konut, otel, ofis ve kafe tipi Tiny House21 modellerimiz müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak kişiselleştirilebilmektedir.

Firmamız, küçük ve pratik yaşam alanlarına duyulan ihtiyacın farkında olarak hareket etmektedir. Çünkü günümüzde, konut ihtiyacı kadar, ekolojik yaşam ve minimalizm felsefesi de önem kazanmaktadır. Bu nedenle, Tiny House21 olarak biz de çevre dostu ve sürdürülebilir yaşam alanlarına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Tiny House21 olarak, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı bizim için önemlidir. Ürettiğimiz Tiny House21 modellerimiz, malzeme kalitesine ve işçilik detayına özen göstererek, müşterilerimize uzun ömürlü ve konforlu bir yaşam alanı sunmaktayız.

Bizler, Tiny House21 olarak, gelecekte de çevre dostu ve sürdürülebilir yaşam alanları üretmeyi ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Sizler de farklı yaşam alanlarına sahip olmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.